1/14
News //

Splav Malého Dunaja na pltiach

28. Jún 2020, Tomášikovo-Jahodná

Pripravujeme na nedeľu 28.6. výlet - Splav malého Dunaja na pltiach Tomašíkovo - Jahodná s posedením v reštaurácii Alba Regia a exkurziu vodných mlynov. Vhodné pre všetky vekové kategórie aj pre deti. Počet miest 24. Záujemci hláste sa na info@maccabi.sk alebo do správy.

FUN RUN -  ONLINE

24. Máj 2020, Slovensko

Neviete sa dočkať ozajstného FunRunu? Urobme si predpremiéru 2020 a pripojme sa k celosvetovej Maccabi iniciatíve. Fotky ci krátke videá vás, rodiny, detí pošlite na info@maccabi.sk 

Sme v tom spolu, sme tu s vami ! #maccabifunrunonline

YELLOW CANDLE - ŽLTÁ SVIEČKA

20. Apríl 2020, Slovensko

O 19hod sa všetci stretneme online, aby sme si uctili obete holocaustu spoločne s ľudmi z celého sveta.

YOM HaShoah - YELLOW CANDLE - ŽLTÁ SVIEČKA

Vďaka SLOVAK MACCABI Organisation v spolupráci s ŽNOBRATISLAVA prinášame virtuálne podujatie 

zapálenia Žltej sviečky na pamiatku rodinných príslušníkov, ale aj miliónov anonymných obetí holokaustu. Podujtia sa zúčastnia aj veľvyslanec štátu Izrael Boaz Modai s manželkou. 

Ak máte záujem o sviečku YELLOW CANDLE, ktorou si uctíme obete Holocaustu, kontaktujte nás na info@maccabi.sk

NIKDY NEZABUDNEME - ZICHRONO LIVRACHA

Pomoc pre seniorov

15. Marec 2020, Bratislava

Slovak Maccabi Organisation v spolupráci so ŽNO BA hľadá dobrovoľníkov pre pomoc/zásobovanie našich seniorov. Prosím, ak ste ochotní pomôcť, kontaktujte nás na info@maccabi.sk. Ak viete o nejakých našich senioroch, ktorí potrebujú pomoc, dajte nám prosím tiež vedieť. SPOLU TO ZVLÁDNEME!

Maccabi DOG walk

23. Február 2020, Bratislava

Opäť sme pre vás pripravili príjemnú akciu pre celú rodinu a najmä vašich labkošov. Takže šup-šup poznačiť do kalendára nedeľu 23.2. o 14hod a vidíme sa čoskoro v Horskom parku v Bratislave. Terén je vhodný pre všetky generácie, kočíky a aj tých bez labkošov.

Chanukah Maccabi Bowling 

8. December 2019, Bratislava

Tešíme sa na vás na tradičnom bowlingovom maccabi turnaji. Rodinná aktivita pre všetkých. V Národnom Bowlingovom centre na Turbínovej 1 v Bratislave. 

 

Začiatok o 15:00hod.

1st European Maccabi Shooting Competition

12-14 September 2019, Bratislava


Contact: info@maccabi.sk

 

We are excited to announce 1st European Maccabi competition in shooting.

 

For registration please contact us ASAP.

II. Maccabi Fun Run & Charity Day
Bratislava

8. September 2019, Bratislava


Kontakt: info@maccabi.sk

Maccabi Fun Run Bratislava nie je obyčajné bežecké podujatie. Je to mimoriadne FUN a charitatívne podujatie, kedy účastníci bežia alebo prejdú sa pre tú svoju vyvolenú organizáciu.

Viac info tu: http://globalfunrun.org/bratislava2/?fbclid=IwAR23s80l9T9HN9t8Dw3fQQRZuBAAdKrkLQENLuIOk4M3xnsN-013fRHE0cE

18. Európsky Maccabi Tenisový turnaj &

4. Európsky Maccabi Bowlingový turnaj

14-17 Marec 2019, Bratislava


Kontakt: info@maccabi.sk

 

Prijímame registrácie na tento medzinárodný tenisový turnaj s 18 ročnou históriou a bowlingový turnaj. Turnajov sa doteraz zúčastnili hráči z viac ako 15 krajín.

Skupiny: JUNIORS <18, OPEN 18-45, MASTERS 0VER 45 WOMEN one age group

Kategórie: SINGLES / DOUBLES / DOUBLE  MIXED

1. Maccabi FUN RUN a Charity Day 

24 Jún 2018, Bratislava


Kontakt: info@maccabi.sk

 

Maccabi Fun Run Bratislava nie je obyčajné bežecké podujatie. Je to mimoriadne FUN a charitatívne podujatie, kedy účastníci bežia alebo prejdú sa pre tú svoju vyvolenú organizáciu.

17. European Maccabi Tennis Tournament

22-24 March 2018, Bratislava

Tento rok sa uskutoční už 17-sty turnaj s najdlhšou históriou v Európskej Maccabi. Svoje sily si v kategóriách Junior, Open /Female, Male/ a Masters zmerajú hráči z 10 krajín. 

Viac informácií o prihlásení sa na turnaj získate na info@maccabi.sk.

For more information about registration for this tournament contact us at info@maccabi.sk

Slovenský tím reprezentoval na Maccabiah 2017

Júl 18, 2017

 

20. Maccabiah sa zapísala do histórie hneď niekoľkými rekordami. S počtom športovcov 10.000 z 80 krajín sveta sa stala druhou najväčšou športovou udalosťou na svete, hneď po Olympijských hrách. Počas dvoch týždňov sa odohralo skoro 3000 turnajov v 47 športových disciplínach, a odovzdalo sa spolu 2100 medajlí.

Slovenský tím reprezentovali športovci v 4 športoch vrátane historického nočného behu v Jeruzaleme. V disciplínach stolný tenis muži Masters - single obsadilo Slovensko 8. a 10. miesto a v Masters - teams vybojovali páni krásne 5.svetové a 2.európske miesto. V plávaní zastúpila Slovensko niekoľko násobná slovenská juniorská majsterka. Vo veľkej konkurencii skoro 100 plavkýň sa umiestnila v prvej polovici v 5 rôznych disciplínach. V bedmintone sa vďaka silnej konkurencii slovenskí športovci neumiestnili na popredných priečkach, čo však dobehli účasťou na disciplíne Night Run, kde náš bežec obsadil 16.miesto.

Veľkou cťou pre Slovensko bolo odovzdanie ocenenia Davida Unreicha pre najlepšieho zápasníka Maccabiah 2017. Spolu s prezidentkou Slovak Maccabi Organisation, Dagmar Gavorníkovou, ju odovzdával aj synovec slávneho slovenského židovského zápasníka, Ezriel Unreich.

Svetové hry Maccabiah 2017

Jún 30, 2017

Tím Slovenskej reprezentácie sa chystá na 20. Maccabiah 2017 v Izraeli. Pripoja sa tak k ďalším 9000 Maccabi športovcom z celého sveta, ktorí 6.7.2017 odštartujú túto 2.najväčšiu športovú udalosť po Olympijských hrách na svete. Naši športovci zabojujú o medaile v tenise, stolnom tenise, golfe, plávaní a atletike. Držte nám palce priatelia! Aktuálne výsledky ako aj otvárací ceremoniál môžete sledovať na našej FB stránke.   

Slovak Maccabi Organisation predstavuje NOVÉ LOGO

Jún 21, 2017

Na počesť 20. Svetových hier Maccabi, predstavuje SMO nové logo  

Staré logo                       Nové logo

16. Európsky Maccabi tenisový turnaj 2017

Bratislava, Slovakia

Registrácie a informácie: info@maccabi.sk

Registration & information: info@maccabi.sk

Staňte sa partnerom slovenskej reprezentácie na svetových Maccabi hrách.

Október 15, 2016

Pri príležitosti blížiacich sa svetových hier Maccabi, ktoré sa budú konať v roku 2017 v Izraeli, hľadáme partnerov pre slovenskú reprezentáciu. Sponzorom ponúkame zaujímavé podmenky. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na info@maccabi.sk.

Nominácie na 20. Svetové Maccabi hry 2017 sú zahájené.

Júl 12, 2016

Svetové hry Maccabi sa budú konať v roku 2017 v Izraeli. Prijímame nominácie na športovcov, ktorí budú reprezentovať Slovensko. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na info@maccabi.sk.

FUN RUN 2019_New.jpg
Video //

Maccabiah 2017

Video //

European Maccabi Games Berlin 2015

Video //

Otvárací ceremoniál Maccabiah 2013

Video //

Maccabiah